Przejdź do treści

Witaj!

Nazywam się Julianna Janczak i zawodowo zajmuję się tworzeniem treści do Internetu, a moją specjalizacją jest tematyka fryzjerska.

Wszystko zaczęło się od bloga o fryzurach, który powstał w 2015 roku. Tuż po nim uruchomiłam kanał na YouTube, na którym do tej pory uczę wykonywać fryzury, testuję sprzęt i kosmetyki fryzjerski oraz dzielę się sprawdzonymi trikami i technikami.

W 2016 roku otworzyłam Pracownię Fryzur Ślubnych i rozpoczęłam pracę z pannami młodymi, a 3 lata później zaczęłam szkolić stylistów fryzur ślubnych z upięć i prowadzenia działalności.

W 2019 roku uruchomiłam platformę ze szkoleniami online z upięć – Klub Stylisty Fryzur, który prężnie działa do tej pory.

Moje życie zawodowe kręci się wokół moich 3 pasji – fryzur, nauczania i wideo! W ostatnim czasie większość uwagi koncentruję jednak na ostatniej z nich, rozwijając się w tej kwestii również w tematach innych niż fryzjerstwo. 

Od lat nagrywam i montuję filmy na własne potrzeby, a teraz również na potrzeby klientów! Kocham kręcić wydarzenia, pokazywać ludzi, ich pasje i biznesy. Skupiam się na krótkich formach wideo przeznaczonych do mediów społecznościowych. 

Zajrzyj w zakładkę WIDEO lub WŁOSY, żeby poznać moje oferty!

Marki, z którymi współpracowałam do tej pory:

WELLA     MOROCCANOIL   ROWENTA     DYSON     BABYLISS PRO    TWÓJ STYL      HOT MODA

REVLON    KURIER FRYZJERSKI       WYTÓWRNIA SZPILEK IZA   ARTISTE        L’OREAL     JOICO    BIOTEBAL   HALIER

FRYZURY ŚLUBNE & SZKOLENIA

Jednym z filarów mojej działalności są fryzury ślubne oraz szkolenia w tej tematyce.
Mogę śmiało powiedzieć, że jestem w niej ekspertem! Sama również nieustannie się szkolę  i doskonalę umiejętności, żeby moje klientki były w 100% usatysfakcjonowane i żeby przekazywać kursantom jak najbardziej aktualną wiedzę. Opinie o moich usługach i szkoleniach pozwalają mi wierzyć, że osiągam te cele!

OPINIE KLIENTEK

KLUB STYLISTY FRYZUR

Moja platforma szkoleniowa powstała z myślą o stylistach fryzur ślubnych – zarówno tych początkujących jak i zaawansowanych, którzy chcą posiąść nową wiedzę za przystępną cenę. Na platformie uczę nie tylko wykonywać fryzury ślubne krok po kroku, ale też prowadzić dochodową działalność. Ze szkoleń skorzystało już kilkaset osób i liczba ta wciąż rośnie!