O mnie

Witaj, nazywam się Julianna Janczak, ale możesz znać mnie z moich kanałów społecznościowych  jako Jul.

Jestem stylistką fryzur, blogerką i Youtuberką. Połączyłam swoją pasję do czesania i przekazywania wiedzy i od lat uczę w Internecie jak krok po kroku tworzyć fryzury na wszelkie możliwe okazje.
Na co dzień prowadzę we Wrocławiu Pracownię Fryzur Ślubnych, gdzie oprócz czesania Panien Młodych organizuję też szkolenia z upięć.
Jak widzisz, całe może życie kręci się wokół stylizacji fryzur! Na tej stronie chciałabym pokazać Ci jego fragment.

Kanał Hair by Jul na YT

Proste fryzury dla każdego na kanale Hair by Jul

Hair by Jul na Instagramie

Moje portfolio fryzur ślubnych i okolicznościowych.

Blog hairbyjul.pl

Jeśli wolisz tutoriale w formie zdjęć - zajrzyj na bloga.

FB HairbyJul

Jeśli chcesz być na bieżąco z tutorialami.

FRYZURY ŚLUBNE & SZKOLENIA

Głównym filarem mojej działalności są fryzury ślubne oraz szkolenia w tej tematyce.
Mogę śmiało powiedzieć, że jestem w niej ekspertem! Od ponad 4 lat utrzymuję się wyłącznie z prowadzenia mojej Pracowni Fryzur Ślubnych . Sama również nieustannie się szkolę  i doskonalę umiejętności, żeby moje klientki były w 100% usatysfakcjonowane i żeby przekazywać kursantom jak najbardziej aktualną wiedzę. Opinie o moich usługach i szkoleniach pozwalają mi wierzyć, że osiągam te cele!

OPINIE KLIENTEK

Moja platforma szkoleniowa powstała z myślą o stylistach fryzur ślubnych – zarówno tych początkujących jak i zaawansowanych, którzy chcą posiąść nową wiedzę za przystępną cenę. Na platformie uczę nie tylko wykonywać fryzury ślubne krok po kroku, ale też prowadzić dochodową działalność. Ze szkoleń skorzystało już kilkaset osób i liczba ta wciąż rośnie!

OPINIE O SZKOLENIACH ONLINE