Przejdź do treści

Plan na biznes:
stylista fryzur ślubnych

Zostań stylistą
fryzur ślubnych

Chcę zostać stylistą fryzur ślubnych. Od czego zacząć?

Zadajesz sobie to pytanie?

Pasja do czesania to nie wszystko. Żeby legalnie i z sukcesem prowadzić działalność jako stylista fryzur ślubnych, musisz spełnić szereg formalności oraz posiąść masę wiedzy!

Łatwo się w tym wszystkim pogubić, zwłaszcza jeśli jesteś typowo artystyczną duszą i brak Ci cierpliwości do papierów, wniosków, zasad i procedur.

Na szczęście nie jesteś sama! W tym kursie przeprowadzę Cię za rękę przez wszystkie etapy planowania, zakładania i prowadzenia działalności jako stylista fryzur ślubnych.

Możesz mi zaufać! Wiesz dlaczego?

Bo sama przeszłam tą drogę. Zaczynałam od 0, uczyłam się wszystkiego metodą prób i błędów. Kosztowało mnie to masę czasu, pracy i często nerwów. Teraz, dobrych kilka lat później, prowadzę z sukcesem swoją Pracownię Fryzur Ślubnych i chętnie dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem, żeby ułatwić życie początkującym stylistom.

Program kursu "Plan na biznes..." spokojnie można by rozłożyć na roczne studium - jest tu tak dużo wiedzy!

Nie chcę jednak, żebyś musiała wstrzymywać się aż rok z wcieleniem w życie swoich planów. Jestem pewna, że przy odpowiednim zaangażowaniu jesteś w stanie przejść kurs i przygotować się do prowadzenia działalności o wiele szybciej!

Do pracy przy kursie zaangażowałam ekspertów: prawniczkę, fotografkę, graficzkę oraz specjalistę od kas fiskalnych. Dzięki temu możesz mieć pewność, że otrzymasz informacje z właściwych źródeł!

Kurs online: Plan na biznes: Stylista fryzur ślubnych to:

  • 3 rozbudowane moduły
  • 17 szczegółowych lekcji wideo wraz z prezentacjami
  • karty do pracy własnej

Kurs składa się z 3 modułów i zdecydowanie polecam Ci przejść je wszystkie, żeby mieć kompletną wiedzę. Jeśli jednak nie jesteś zupełnie początkująca i czujesz, że potrzeba Ci tylko uzupełnienia wiedzy, wybierz moduł, który interesuje Cię najbardziej.

Jednak cena jest najbardziej atrakcyjna, kiedy zdecydujesz się na zakup pełnych 3 modułów.

Zobacz poszczególne moduły

Zapisz się na listę oczekujących!

Poinformuję Cię, kiedy ruszy sprzedaż kursu.

To nie zobowiązuje Cię do zakupu, a dla osób z listy będę miała dodatkowe bonusy!

Pierwsza edycja kursu będzie w sprzedaży tylko 2 tygodnie! Zapisz się na listę, żeby jej nie przegapić 🙂